• Новини / Суспільство / Головне

В Україні 9 січня оголошено Днем жалоби у зв’язку з катастрофою літака МАУ в Ірані

У зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії “МАУ”в Тегерані 09 січня оголошено Днем жалоби.
    Відповідний указ Глава держави підписав за результатами робочої наради з питань, пов’язаних із катастрофою літака української авіакомпанії, повідомляє пресслужба Президента.
    З метою вшанування пам’яті загиблих Президент постановив приспустити державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
    Документом також скасовуються розважально-концертні заходи, вносяться відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.
    Нагадаємо, на борту літака рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що впав біля аеропорту Тегерана, перебувало 11 громадян України (2 пасажири та 9 членів екіпажу), 63 – Канади, 82 – Ірану, 3 – Німеччини, 10 – Швеції, 4 – Афганістану, 3 – Великої Британії.