Шановні мешканці Тячівщини!

2020-01-22 09:37:04
Сьогодні, 22 січня ми святкуємо День Соборності України - свято, встановлене на честь проголошення Першої Незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.

Незалежність була проголошена IV Універсалом Української Центральної Ради у 1918 році, а вже за рік, 22 січня, на Софійському майдані в Києві, відбулось офіційне об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в одну державу.
День Соборності – це нагадування для всіх нас  про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель, а сила народу – в єдності людей. І особливо тепер нам потрібно про це пам’ятати. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – розбудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, забезпечення добробуту нинішніх і наступних поколінь українців.
Тож щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо рідної Тячівщини!
З повагою, в.о.голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець