• Новини / Суспільство

  Тячівський районний військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом!


  Незважаючи на святкові дні, військовий комісаріат продовжує виконувати державне завдання по відбору на військову службу за контрактом.
   Чоловікам та жінкам пропонується широкий вибір не бойових посад офіцерського, сержантського та рядового складу, зокрема пов’язаних із цивільними спеціальностями. Вони також можуть за бажанням обрати військову частину, в тому числі серед не бойових, таких як навчальні центри, склади, арсенали чи військові комісаріати. Відсутність досвіду військової служби не стане на заваді, адже є можливість за кілька місяців в навчальному центрі здобути військово-облікову спеціальність.
   Наразі пріоритетними для комплектування військовими частинами є 80 окрема десантно-штурмова бригада, підрозділи якої розташований в Львівській та Чернівецькій областях, підрозділи ВСП у м.Ужгород та м.Мукачево, 128 окрема гірсько-штурмова бригада (Закарпатська область), е ваканти в 24 окремій механізованій бригаді імені Короля Данила, що на Львівщині та 10 окремій механізованій бригаді у Волинській області, підрозділах морської піхоти ВМС .
   Також комплектуються Навчальні Центри Сухопутних військ ЗСУ на посади інструкторів - викладачів, в с. Старичі, смт. Десна, м. Яворів, смт Гуйва.
   Грошове забезпечення солдата першого місяця служби в цих бригадах складає від 12000 грн. та від 10200 грн.
   В районі операції Об’єднаних сил військові отримують додатково 6500 грн. та 17000 грн. перебуваючи на другій та першій лініях відповідно.
   У зв’язку із специфікою виконання завдань десантники та гірські штурмовики отримують більше, але й при відборі на службу кандидати повинні відповідати вищим вимогам. Загалом розмір грошового забезпечення військовослужбовця залежить від вислуги, звання та займаної посади. До прикладу, командир роти отримує в середньому від 16000 грн. в пункті постійної дислокації та від 33000 грн. на передовій в зоні ООС. В десантно-штурмовому підрозділі відповідно від 18500 грн. та від 35500 грн.
   Військові та їх родини користуються низкою пільг та отримують додаткові виплати з урахуванням сімейних обставин та участі в бойових діях. Їм виплачується одноразова грошова допомога при укладанні контракту , одноразове грошового допомога для мешканців м.Ужгород від міської Ради 10000 гривень, щорічні виплати на оздоровлення, а також вирішення соціально-побутових питань. Для них передбачене безкоштовне речове та продовольче забезпечення, медичні послуги та санітарно-курортне лікування. Проживання в комфортних гуртожитках також є безкоштовним, а за бажанням військовослужбовець орендує житло, отримуючи за це грошову компенсацію.
   Окрім цього, контрактник має значну кількість різних переваг та можливостей: від пільг на комунальні послуги і до участі в міжнародних миротворчих місіях.

  Вичерпну інформацію щодо проходження служби за контрактом зможете отримати звернувшись до Тячівського районного військового комісарату за адресою: м.Тячів , вул. Незалежності , 49 .