Представників бізнесу запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні

2020-01-22 17:56:54
Міністерством  освіти  і  науки України разом з Міністерством цифрової
трансформації   та   Міністерством  розвитку  економіки,  торгівлі  та

сільського господарства проводиться опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямків наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу. Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню затребуваних бізнесом наукових напрямків.
Опитування дасть Вам можливість:
– отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами;
– отримати інформацію про існуючі R&D за цікавими для Вас напрямками;
– переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу;
– зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій;
– налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг.
Усім, хто взяв участь в даному анкетуванні, буде надіслано відповідний фінальний звіт за результатами опитування (на вказані e-mail).
Опитування проводиться до 31 січня цього року.
Опитування можливо пройти за посиланням https://forms.gle/MiMqonfXJaftgapT7
Ваша думка важлива для країни та бізнес-спільноти!