Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

2020-01-24 14:07:18

Під керівництвом в. о.  голови райдержадміністрації Михайла Полажинця, 24 січня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Тячівській райдержадміністрації.

На порядок денний було винесено питання:

- Про розгляд клопотання служби у справах дітей державної адміністрації щодо неналежного виконання батьківських обов’язків відносно малолітніх дітей;

- Про повторний розгляд  заяви щодо встановлення днів та годин зустрічей з малолітнім сином;

- Про повторний розгляд ухвали Тячівського райсуду щодо відкриття провадження у справі за позовом про визначення місця проживання дітей.

- Про перезатвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт також дітей позбавлених батьківського піклування та інші.

Під час проведення засідання членами комісії ретельно вивчено всі наявні документи по заявлених справах, що потребували свого вирішення, заслухано громадян, яких було запрошено для вирішення питань по суті.

Після розгляду заяв та документів, членами комісії було проведено співбесіди з заявниками та прийнято рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.

Прес-служба  Тячівської райдержадміністрації