Лідер – чемпіон

2020-01-27 11:18:27

В Іршавському міському Центрі позашкільної освіти відбувся особистий чемпіонат Закарпатської області з шашок-64. Право грати у фіналі спортсмени виборювали у змаганнях 2019 року.

Змагання проведено по сучасним вимогам. Спортсмени грали по дві партії (білим й чорним кольором, або навпаки). А ще проводився жереб початкових позицій по спеціальній таблиці. Сильно виступив лідер-фаворит обласних шашок Микола Коперльос з Великого Бичкова, який за тур до завершення змагання, став недосяжним по набраним очкам.  Він – чемпіон області з шашок-64. Однакову кількість очок набрали два претенденти на 2 місце. Це Микола Кошілко з Тячева і Михайло Плець з Міжгір’я . По додатковому показнику друге місце вийшло у Миколи Кошілко. Михайло Плець – третій. Добре виступили ще два представники Тячівщини. Це  Михайло Дикун і Василь Дьордяй. Вони посіли 4 і 5 місця.

27.01. 2020 р.     А. Вайда