Стратегічні напрями роботи визначали на президії Громадської ради при ОДА

2020-01-28 11:22:05
24 січня відбулося перше у цьому році засідання президії Громадської ради при обласній державній адміністрації.

На початку зібрання заступник голови облпрофради Василь Захарець зачитав звернення первинної профспілкової організації Філії ПАТ НСТУ «Закарпатська регіональна дирекція» до членів Наглядової Ради ПАТ НСТУ щодо недопущення скорочення регіонального мовлення, адже, на думку членів профспілкової організації, існує ризик зменшення кількості незалежного українськомовного  продукту на Закарпатті, що в період інформаційної війни є антидержавницькою політикою.
Заступник голови облдержадміністрації Ольга Травіна запропонувала учасникам засідання ініціювати громадське обговорення з цієї ситуації із залученням широкого кола зацікавлених осіб: керівництва ОДА, обласної ради, народних депутатів України,  керівництва ПАТ НСТУ «Закарпатська регіональна дирекція», журналістів. Члени президії підтримали ініціативу заступника голови ОДА ти вирішили провести обговорення вже 29 січня.
Голова Громадської ради при ОДА Михайло Греньо проінформував учасників засідання про стратегічні напрямки роботи Громадської ради при Закарпатській ОДА на 2020 рік. В цьому аспекті член президії Громадської ради Олег Лукша проінформував учасників засідання про участь членів Громадської ради в процесі розроблення Регіональної стратегії розвитку на 2021-2027 років. Запропонував членам Президії брати активну участь у втіленні її в життя.
На завершення учасники засідання обговорили питання співпраці комісій Громадської ради з департаментами та управліннями облдержадміністрації.