В ОДА відбувся семінар-тренінг для уповноважених (відповідальних) осіб за здійсненням заходів з питань запобігання та виявлення корупції, щодо подання е- декларацій у 2020 році

2020-01-31 09:05:40
29 січня 2020 року за участі заступника голови обласної державної адміністрації Ігора Шинкарюка, представників Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції та Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях, відділу запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації  відбувся  семінар-тренінг для уповноважених (відповідальних) осіб за здійсненням заходів з питань запобігання та виявлення корупції, щодо подання е-декларацій.
Особливу увагу у ході семінар-тренінгу було звернуто на законодавчі зміни внесені Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції», який набрав чинності 18 жовтня 2019 року.
Олександра Феделеш, начальника відділу організації та розвитку персоналу у Закарпатській області Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції надала детальні роз’яснення щодо питань е-екларування, та новел антикорупційного законодавства, відповідно до внесених змін до Закону України «Про запобігання корупції».
Микола Трофименко, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Львівській та Закарпатській областях звернув увагу присутніх на питаннях щодо Порядок вступу на державну службу та її припинення, подання е- декларацій при вступі на державну службу та звільнені.
Петро Ярчич, заступник начальника відділу запобігання і виявлення корупції та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації ознайомив присутніх з окремими  аспектами функціонування уповноважених підрозділів (відповідальних) осіб з питань запобігання та виявлення корупції.
У ході проведення  семінар-тренінгу учасникам навчання було надано кваліфіковані відповіді щодо особливостей заповнення е-декларацій у 2020 році.