Відбулася нарада керівників освітніх закладів Тячівського району

2020-02-03 20:33:29
Сьогодні, 03.02.2020 р. відбулася нарада   відділу  освіти та керівників закладів освіти Тячівського району.

Серед присутніх у залі - керівники загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, Центру дитячої та юнацької творчості, методисти районного методичного кабінету.
 В роботі наради також взяли участь  в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець та в.о.голови районної ради Ігор Грабарь. Провела зібрання начальник відділу освіти Тячівської райдержадміністрації.
Відтак присутні розглянули основні питання порядку денного:
- Про стан інфекційних захворювань серед дітей району та про проведення заходів з імунізації.
- Про особливості проведення  ЗНО  в 2019-2020 навчальному році, про огляд експлуатаційного стану шкільних автобусів, про   вдосконалення молодіжної політики, про зразки документів для реєстрації учасників ЗНО-2020 з особливими (мовними) освітніми потребами.
- Планування роботи закладів загальної середньої освіти району  на 2020 рік в межах кошторисних призначень
- Про здійснення закладами загальної середньої освіти вибору підручників для 3 та 7 класів, організацію харчування в закладах освіти.
- Про замовлення на документацію, про ДПА в 2020 році, про попередні списки першокласників.
 У рамках наради керівництво району акцентувало увагу на проблемних питаннях освітньої галузі, особливо в час реформування, які потребують невідкладного вирішення. Відтак надано відповідні вказівки та доручення для врахування в роботі і  виконання. .
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації