Тячівське УСЗН інформує

2020-02-14 09:42:13

ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЯЧІВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ  СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

вул. Незалежності 29, м. Тячів, 90500 тел. (03134)3-38-68, 2-10-92, 3-37-60 факс

e-mail: 03192922@mail.gov.ua, код ЄДРПОУ 0319292

Тячівське управління соціального захисту населення з метою забезпечення якісної організації роботи щодо забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року №309 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю” (далі – Порядок) повідомляє.

Відповідно до Порядку у 2020 році за принципом „гроші ходять за людиною” можуть бути забезпечені заходами з реабілітації діти з інвалідністю не лише внаслідок дитячого церебрального паралічу, а також з іншими захворюваннями.

Також Порядком визначається механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою „Реабілітація дітей з інвалідністю”, спрямування бюджетних коштів на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю закладам охорони здоров’я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми або їх відокремленим підрозділам, що забезпечують медичне обслуговування населення на основі відповідної ліцензії та професійної діяльності медичних (фармацевтичних) працівників, а також реабілітаційним установам, підприємствам, закладам, у тому числі їх відділенням, структурним підрозділам незалежно від форми власності, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Перелік закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ формується Фондом соціального захисту інвалідів (далі – Фонд) згідно із заявницьким принципом та оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мінсоцполітики, Фонду, місцевих та регіональних органів для можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань забезпечення дитини з інвалідністю реабілітаційними заходами.

Методичні рекомендації щодо формування Фондом переліку закладів охорони здоров’я, реабілітаційних установ, які здійснюють заходи із реабілітації дітей з інвалідністю розміщені на веб-сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua) у розділі „Інвалідність” – „Реабілітація дітей з інвалідністю”.

Тячівське управління соціального захисту населення