• Новини / Актуальне / Головне

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни.

«Туди» ви йшли юнаками, звідти поверталися досвідченими воїнами, справжніми мужами, які знають ціну життя і смерті і гідно витримали випробування.

Через десятиліття дух бойового побратимства продовжує вас об’єднувати в особливе співтовариство воїнів-афганців.

Ви, шановні воїни-інтернаціоналісти, як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру.

І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє.

Патріотизм для вас – не порожній звук, це рідна земля, рідне місто та село, рідна Україна!

Сьогодні ми схиляємо голову в скорботі за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий обов’язок.

Від себе особисто щиро вітаю воїнів-інтернаціоналістів, членів їх сімей з  Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щиро бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, миру і достатку, міцного здоров'я і довгих років життя!

Честь вам і слава!

З повагою,