• Новини / Суспільство

  Тячівське УСЗН інформує


  ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

  ТЯЧІВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ  СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

  вул. Незалежності 29, м. Тячів, 90500 тел. (03134)3-38-68, 2-10-92, 3-37-60 факс

  e-mail: 03192922@mail.gov.ua, код ЄДРПОУ 0319292           Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 11.02.2020 № 2100/0/2-20/58 щодо соціального проекту „Ти можеш усе! Можливості безмежні” Тячівське управління соціального захисту населення  райдержадміністрації повідомляє про наступне.

              Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією „Прометеус” та Асоціацією „Інформаційні технології України” (далі - Асоціація) підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект „Ти можеш усе! Можливості безмежні” (далі – Проект).

           Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ - компанії.

           Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних ІТ- компаніях України.

           Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

           Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень - на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі - конкурси на вакантні посади.

           


         Тячівське управління соціального захисту населення