Увага роботодавці!

2020-02-18 11:43:57

УВАГА РОБОТОДАВЦІ

Служба зайнятості презентує активну програму де Ви можете отримати ВАУЧЕР для підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації ліцензованих робітничих професій.

Право на отримання ваучера мають:
 - особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років, до досягнення встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;

- особи, звільнені з військової служби (окрім військовослужбовців строкової служби), особи в органах внутрішніх справ, за наявності вислуги не менше 10 років, які не набули права на пенсію відповідно до Закону України;

- особи звільнені з військової служби після участі у проведенні антитерористичної операції, з числа осіб з інвалідністю до отримання права на пенсію відповідно до Закону України;

- внутрішньо переміщені особи працездатного віку за відсутністю підходящої роботи.

ВАУЧЕР надається одноразово. Вартість ваучера не може перевищувати десятикратний розмір визначеного законом прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення про видачу ваучера. Оплата ваучера здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного страхування на випадок безробіття. У разі коли вартість навчання в навчальному закладі перевищує максимальну вартість ваучера, особа або роботодавець можуть здійснити оплату різниці вартості навчання.
 Вибір закладу освіти і професії (спеціальності) претендент на отримання ваучеру здійснює самостійно. Навчання можуть здійснювати заклади професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, підприємства, установи та організації, які мають відповідні ліцензії на освітню діяльність за переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.
      Перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер: «водій навантажувача», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», «охоронник», «кухар», напрям «Медсестринство» тощо…(відповідно до Національного класифікатора України КВЕД ДК 009:2010) та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» зі змінами 11.04.2018).
 За більш детальною інформацією звертайтеся до Тячівського районного центру зайнятості.