У Тячеві День Державного Герба відзначили флешмобом (ФОТО)

2020-02-19 16:31:13
9 лютого в Україні відзначають День Державного Герба. З цієї нагоди на площі перед будинком культури учні Руськополівської ЗОШ І-ІІІ ст. та учасники танцювального колективу сільського будинку культури (керівник Світлана Орос) продемонстрували танцювальний флешмоб
.Для кожного з нас найдорожча і найрідніша та земля, на якій ми народилися, де живуть наші батьки, рідні, де поховані наші предки. Герб, Прапор і Гімн - основні Державні символи України, історія яких сягає сивої давнини. Герб України - символ влади, знак держави. Найдавнішим зі знаків, котрий дійшов до наших днів і широко використовується сьогодні, є тризуб. Здавна тризуб шанується як магічний знак, свого роду оберіг. Подолавши довгий, тернистий шлях, лише 19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного Герба України. Ним став золотий Тризуб на синьому щиті — національний символ українців часів визвольних змагань XX століття.
Відтак діти розмалювали крейдою тризуб на площі Поштовій.
Флеш-моб до Дня Державного Герба України