У Тячівському ЦДЮТ відбулась нарада з директорами шкіл району

2020-02-20 17:05:55

Сьогодні, 20 лютого 2020 року під головуванням начальника відділу освіти Марії  Думнич, відбулась  нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району. Участь також взяли в.о. голови державної адміністрації Михайло Полажинець та головний спеціаліст відділу освіти Тячівської РДА Володимир Танчинець.

Учасники наради обговорили питання щодо дотримання вимог санітарного стану закладів та  моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ в навчальних закладів району.

Підводячи підсумки проведеної наради, начальник відділу освіти Марія Василівна  наголосила, що всі обговорені питання є актуальними для освітянської галузі району. Зазначивши, що потрібно спільно працювати над вирішенням проблем, професійно та старанно виконувати свої посадові обов’язки.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації