• Новини / Актуальне / Головне

У школах району Тячівщини карантин продовжено ще на тиждень

21 лютого в райдержадміністрації відбулося позачергове засідання протиепідемічної комісії яке провів в.о. голови державної адміністрації Михайло Полажинець.

В ході роботи  прийнято рішення продовжити карантинні заходи (призупинити навчальний процес) у всіх закладах загальної середньої освіти району до 28 лютого включно у зв’язку з подальшим зростанням активності епідпроцесу з респіраторно-вірусної групи інфекцій та грипу в районі.

Обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені на епідемічний період, стосуються як навчання так і позашкільних масових заходів.

Наступне засідання протиепідемічної комісії відбудеться в п’ятницю   28 лютого 2020 року для  аналізу ситуації та прийняття подальших рішень щодо карантину.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації