Про міжнародний пункт пропуску Біла Церква - Сігету Мармацій

2020-02-26 10:52:13
Українська сторона погодила текст угоди про відкриття міжнародного пункту пропуску Біла Церква(Україна) - Сігету Мармацій (Румунія), тепер черга за румунськими колегами!

В.о.голови Закарпатської облдержадміністрації Олексій Гетманенко сьогодні в Києві взяв участь у погоджувальній нараді, на якій розглянули текст міжнародної угоди щодо відкриття пункту пропуску Біла Церква (Україна) – Сігету Мармацій (Румунія).
Угода про відкриття пункту пропуску укладається у формі обміну дипломатичними нотами між Кабінетом міністрів України та Урядом Румунії.
Документом, зокрема, передбачено :
 Відкриття пункту пропуску для міжнародного пішохідного та автомобільного пасажирсько-вантажного сполучення між населеними пунктами Біла Церква(Україна) – Сігету Мармацій (Румунія).
Пункт пропуску матиме автомобільну класифікацію та функціонуватиме цілодобово.
Румунська сторона за власний рахунок побудує залізобетонний міст.
Дорожньо-транспортну інфраструктуру кожна сторона зі свого боку будує самостійно.
Відкриття пункту пропуску відбудеться після завершення будівництва відповідної інфраструктури.
На нараді були присутні представники Державної митної служби України, прикордонної служби України, МЗСУ. Українська сторона погодила проект угоди, відтак її передадуть румунській стороні.
Візуалізацію проекту можна подивитися за посиланням: