В області розпочато ведення державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей

2020-02-26 10:59:31
21 лютого відбулося засідання обласної комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

На засіданні комісії було обговорено Порядок ведення державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 580 „Деякі питання ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей”, організацію роботи обласної комісії, функції та обов’язки членів комісії, а також верифікацію майнових об’єктів закладів оздоровлення та відпочинку дітей, поданих заявниками.
На комісії розглянуто 12 заяв від 9 закладів оздоровлення та відпочинку. За підсумками засідання прийнято рішення відмовити у внесенні відомостей про майновий об’єкт до Реєстру 8 закладам, інформацію від 1 закладу, а саме - Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку"Лоза" Консультаційно-сервісного приватного підприємства "Інновація” було верифіковано.