Нарада щодо проведення заходів протидії поширенню коронавірусу на Закарпатті

2020-02-26 11:34:18
25 лютого, у вівторок  під керівництвом в.о. голови Закарпатської ОДА відбудеться засідання тимчасової протиепідемічної комісії при облдержадміністрації, вона створена згідно розпорядження Кабміну.

Розглянуть такі питання :
- Стан готовності співробітників КПП  на кордоні до виявлення осіб, у яких можна підозрювати коронавірус  COVID-2019.
- Налагодження співпраці між співробітниками контрольно-пропускних пунктів та медичними службами.
- Заслухаємо інформацію про епідемічну ситуацію щодо COVID-2019 у світі, Україні та області зокрема.

! На Закарпатті затверджений алгоритм дій лікарів закладів охорони здоров’я при зверненні особи, яка відповідає визначенню випадку  COVID-2019.
! Створено 5 медичних груп екстреного реагування на випадок виявлення осіб з симптомами гострої респіраторної хвороби на КПП.
! Обласна інфекційна лікарня визначена закладом, де надаватимуть допомогу хворим на коронавірус; при потребі буде розгорнуто ізолятор для контактних осіб.
! Є 13 спеціально обладнаних автомобілів швидкої допомоги, зокрема обладнаними апаратами штучного дихання.
Ситуацію знаходиться під контролем відповідних служб!