До уваги мешканців Тячівського району!

2020-02-27 15:36:10
Сільські мешканці Закарпаття зможуть звернутися до керівництва Держгеокадастру області із земельних питань, завітавши до сільських рад

З метою створення необхідних умов для інформування громадян стосовно реформи земельних відносин, роз`яснення актуальних питань земельного законодавства та оперативного вирішення нагальних питань, починаючи з 27 лютого 2020 року на постійній основі будуть здійснюватися виїзні прийоми керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області у сільських та селищних радах.
Наказом Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області затверджено графік виїзного прийому громадян до сільських рад.
Виїзні прийоми громадян проводитимуться з 11.00 – 14.00 щочетверга.
З графіком виїзного прийому громадян до сільських (селищних) рад та об’єднаних територіальних громад можна ознайомитися рад Закарпатської області можна ознайомитися за посиланням.