• Новини / Актуальне / Головне

У Тячівській РДА відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС

27 лютого 2020 року під головуванням в.о. голови Тячівської РДА Михайла Полажинця, заступника голови Тячівської районної державної адміністрації Віктора Погара та  керівника апарату Тячівської РДА Богдана Макусія відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Питання, що були обговорені під час зустрічі, стосувалися ситуації з розповсюдженням коронавірусу, особливо в Китаї, та різким зростанням кількості хворих.

На виконання листа Закарпатської ОДА на території району потрібно визначити заклад для ізоляції (обсервації) контактних осіб, з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду за ними в разі необхідності.

У зв’язку з цією ситуацію, з метою захисту здоров’я та життя людей вживаються всі необхідні заходи по недопущенню поширення китайського коронавірусу на території району.

«Дуже важливо, щоб наші жителі розуміли ситуацію і отримували достовірну інформацію, перш за все, з офіційних джерел. Саме тому нам спільно з усіма службами, яких стосуються дані питання, необхідно провести масштабну роботу з громадськістю, зокрема  у напрямку роз’яснювальних заходів по попередженню захворюваності населення», - зазначив під час зустрічі в.о. голови Тячівської РДА  Михайло Полажинець.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації