Велике будівництво — не на словах

2020-03-02 10:49:47
Олексій Гетманенко, в.о.голови Закарпатської ОДА побував на реконструкції мосту у м.Свалява.
Споруду на річці Свалявка мають завершити цього року. Ще у 2016 році повінь зруйнувала мостову опору і бетонне покриття просіло на півтора метри. Міст був аварійним. Місцеві мешканці змушені були об’їжджати додаткові кілометри, щоб потрапити додому.
Проєкт реконструкції передбачає спорудження нового мосту довжиною майже 25 метрів, а також укріплення берегів річки.
Олексій Гетманенко:"Для завершення робіт у 2020 році із Державного фонду регіонального розвитку виділено чотири мільйони сімсот тисяч гривень, із місцевого — півтора мільйони гривень. То ж незабаром центральна вулиця Сваляви, частиною якої є цей міст, буде завершеною!"