На Тячівщині проведуть навчання спеціалізованих служб як діяти у разі виявлення коронавірусу

2020-03-05 15:52:41

На виконання плану основних заходів цивільного захисту охорони здоров’я Закарпатської області на 2020 рік, з метою моделювання практичних ситуацій, які можуть виникнути на території району при виявленні зараження   коронавірусом, 13 березня 2020 р. в районі відбудуться спеціальні навчання спеціалізованих служб цивільного захисту.

Про організацію такого навчання та координацію взаємодії між учасниками навчань йшлося сьогодні на нараді під головуванням в.о. голови Тячівської РДА Михайла Полажинця.   Також обговорено інші питання проведення протиепідеміологічних заходів щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території району.

Прес-служба Тячівської райдержадміністрації