2020-03-10 13:48:07
У четвер, 5 березня, у м.Ужгород на базі ОК ДЮСШ ФСТ «Динамо» відбувся спортивно-оздоровчий захід для вихованців обласного притулку для дітей
(смт.Батєво, Берегівського району) та Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м.Свалява).
Закарпатські спортсмени провели для дітей показове тренування з фехтування та греко-римської боротьби. Вони розповіли і продемонстрували ази мистецтва володіння шаблею, шпагою та рапірою, а також показали, як можна загартовувати свої тіло та дух за допомогою спорту.
Ініціативу реалізували Служба у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації та обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Наприкінці заходу на малечу чекав смачний обід.