Тячівська міська рада підтримує збереження Тячівського району як окремої адміністративної одиниці

2020-03-11 10:08:01
18 грудня 2019 року
після прийнятого рішення тридцять п’ятої сесії сьомого скликання №4257 від 17.12.2019 «Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр- міністра України, Міністра розвитку громад та територій України, Міністра інфраструктури України, Міністра охорони здоров’я України, Голови Закарпатської обласної державної адміністрації, Голови Закарпатської обласної ради, Директора офісу реформ Кабінету Міністрів України» Тячівська міська рада надіслала лист у відповідні інстанції із проханням збереження Тячівського району, як окремої адміністративно-територіальної одиниці.
Директорат з питань розвитку місцевого самоврядування, територіальної організації влади та адміністративно-територіального устрою надав наступну відповідь:
Станом на 24.02.2020 р. Закарпатська облдержадміністрація не висловила своєї позиції щодо порушеного у вашому листі питання За результатами опрацювання пропозицій облдержадміністрації (після їх надходження) та інших заінтересованих сторін, з урахуванням сучасних вимог та європейських стандартів адміністративно-територіального устрою буде сформована узагальнена модель можливого адміністративно- територіального устрою субрегіонального (районного) рівня Закарпатської області та проведено публічне обговорення цієї моделі. (читати повну відповідь)
Вважаємо за необхідне спільне звернення Тячівської РДА, районної ради, сільських і селищних рад та об’єднаних громад району на адресу Закарпатської ОДА щодо вирішення цього питання.