Тячівські рятувальники ще раз попереджають громадян про небезпеку при спалюванні сухої трави та сміття

2020-03-12 14:23:46

З настанням відносно теплої погоди громадяни починають активно спалювати рештки сухої трави на городах та присадибних ділянках. Ці необдумані дії вкрай небезпечні, оскільки призводять до виникнення пожеж у приватних житлових, господарських спорудах та на дачних садибах.

Трава та сміття легко займаються від сірника або цигарки, а полум’я швидко розповсюджується на значні території. Окрім того, що вогонь загрожує життю та здоров’ю громадян, він завдає значних матеріальних збитків.

Варто відзначити, що під час виїзду на гасіння сухої трави пожежно-рятувальна служба зазнає численних матеріальних втрат, адже кожен виїзд за сигналом «Тривога» – це чималі затрати людських ресурсів, а також колосальні витрати пального. А якщо, у той час, коли рятувальники будуть змушені гасити пожежу від сухої трави і в когось загориться будинок на іншому кінці району, чи об’єкті з масовим перебуванням людей ? Чи не варто задуматися над цим? В такому разі ціною випаленого поля можуть стати навіть людські життя.