• Новини / Головне / Оголошення

До уваги громадян!

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року, рішення обласної протиепідемічної комісії Закарпатської облдержадміністрації,
    з метою посилення протиепідемічних та профілактичних заходів щодо недопущення поширення випадків COVID-19 відмінено особисті прийоми громадян керівництвом райдержадміністрації до 3 квітня 2020 року.
    Відповідно до Закону України “Про звернення громадян″ до райдержадміністрації можна звернутися :
    - із письмовим зверненням (надсилати поштою) за адресою: 90500, м. Тячів, вул. Незалежності, 30 райдержадміністрація;
    - на електронну скриньку : sektorzvernen@ukr.net
    Загальним відділом апарату районної державної адміністрації приймаються усні звернення, викладені громадянами за допомогою засобів телефонного зв’язку, за номером тел.: 3-30-27.
    ТЯЧІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ