Олексій Гетманенко: на Закарпатті не зафіксовано жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус

2020-03-16 15:47:58
Нагадаємо, в Закарпатській ОДА тільки що завершився брифінг з приводу ситуації в області. Тезово подаємо найважливіше.

В. о. головаи Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко насамперед на початку брифінгу повідомив: на Закарпатті не зафіксовано жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус
Сьогодні о 13.00 відбудеься засідання комісії з надзвичайних ситуацій, під час якої будуть ухвалені додаткові рішення про нові заходи щодо посилдення карантинних заходів.
Звертаємося до підприємств і установ з проханям переформатувати свою роботу за можливості, щоб працівники максимально праювали дистанційно, особливо це стосується людей похилого віку.
Просимо також відправити у відпустки тих людей, кого можливо.
"Звертаюся до громадян з проханням допомогти старшим людям купити продукти, щоб вони менше ходили в супермаркети, по вулиці тощо, бо вони в основній зоні ризику", - зазначив Гетманенко.