Олексій Гетманенко: Українці продовжують повертатися додому з-за кордону ФОТО

2020-03-17 15:09:10
В. о. головаи Закарпатської ОДА побував у пункті пропуску "Ужгород" і оприлюднив на своїй сторінці в мережі Фейсбук інформацію про те, як українці перетинають кордон, првертаючись додому.

О. Гетманенко написав:
"Українські громадяни продовжують повертаються додому через пункти пропуску на Закарпатті.
Від сьогодні у пункті пропуску «Ужгород - Вишнє Нємецке» словацька сторона пропускає до України пішоходів.
Ми звернулися до наших перевізників і дуже їм вдячні, що вони швидко відгукнулися і надали автобуси для транспортування українців. Ми – разом і не залишимо один одного у біді.
Громадяни, які пройшли словацький контроль, з українського боку, перед посадкою у автобуси, проходять температурний скринінг і заповнюють «Зобов’язання про самоізоляцію». У документі вказують – звідки і куди їдуть, свої контактні дані, зобов’язуються удома перебувати на 14-денній самоізоляції. Проконтролювати їх мають медики на місцях. Ми передамо зібрану на кордоні інформацію у Міністерство охорони здоров’я та органам МВС, вони у свою чергу, інформують лікарів, щоб проконтролювали тих, хто повернувся додому, по місцю проживання.
На території області для автобусів, які перевозять подорожуючих, визначені два місця для технічної зупинки та дозаправки пальним. На дорогах області посилено працюють поліцейські патрулі.
Для нас важливо, щоб кожен українець міг повернутися додому.
Ми повинні дотримуватися дисципліни і порад медиків, щоб запобігти масовому розповсюдженню корона вірусної інфекції.
Зберігаймо спокій та будьмо здоровими!"