• Новини / Суспільство

Увага! Станом на 10 годину 18 березня на Закарпатті не зафіксований жоден випадок COVID-19

Станом на 10 годину 18 березня на Закарпатті не зафіксований жоден випадок COVID-19, повідомляють на офіційному сайті Закарпатської ОДА.

Завідувачка відділу епідеміологічного нагляду та профілактики інфекційних захворювань Закарпатського лабораторного центру МОЗ України Вікторія Тимчик повідомила, що в обласній інфекційній лікарні у м.Ужгород знаходяться шість осіб у яких підозрюють COVID-19.

Двоє осіб поступило 16 березня, одна людина -17.03, троє - уночі 18 березня. У перших трьох людей відібрали аналізи і відправили до Києва, щоб заперечити або підтвердити підозру на COVID-19.

Наступних пацієнтів наразі обстежують на наявність грипу та групи респіраторно-вірусних інфекцій у вірусологічній лабораторії м.Ужгород.