В Закарпатській облдержадміністрації створено Штаб тимчасової протиепідемічної комісії для протидії поширенню коронавірусу COVID-19

2020-03-19 09:41:47
Олексій Гетманенко, в.о. голови Закарпатської ОДА : «Регіональний штаб працює у цілодобовому режимі. Координує роботу усіх служб області для ефективної та вчасної взаємодії щодо запобігання поширенню COVID-19 у регіоні.
Сьогодні депутати обласної ради підтримали пропозиції обладміністрації щодо виділення 153 млн 749,1 тис грн на заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції на Закарпатті. За ці кошти для лікарняних закладів та їх працівників закуплять необхідні медичні засоби та апаратуру, а також засоби індивідуального захисту для працівників, які безпосередньо пов’язані із протидією поширенню коронавірусу в області.
Дякую усім за конструктивну співпрацю, адже найперше наше завдання – життя та здоров’я наших громадян!»
Також, у пунктах пропуску області відбувається контроль за тими, хто в’їжджає в Україну. Громадяни заповнюють зобов’язання про самоізоляцію на 14 днів, після повернення додому. Зібрану інформацію передають правоохоронцям та медикам. За останню добу через пункти пропуску на Закарпатті в’їхало 307 людей.
СКЛАД штабу тимчасової протиепідемічної комісії при обласній державній адміністрації для протидії поширенню коронавірусу COVID-19:
Керівник штабу - заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк
Посадова особа - департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації
Посадова особа - державної установи „Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України”
Посадова особа - КНП „Обласна клінічна інфекційна лікарня Закарпатської обласної ради”
Члени штабу:
представник  управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації
представник  департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації
представник  управління організаційної роботи та забезпечення діяльності керівництва апарату обласної державної адміністрації
представник  департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації
представник головного управління Держпрод-споживслужби в Закарпатській області
представник департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та ЖКГ облдержадміністрації