• Новини / Суспільство

УВАГА! Ситуація щодо короновірусу на Закарпатті станом на 10 годину 24 березня

Станом на 10 годину 24 березня департамент охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації інформує про наступне.

Протягом минулої доби - 23 березня 2020 року у заклади охорони здоров’я області, що перебувають у сфері управління департаменту:
    - звернулись за екстреною медичною допомогою 379 осіб, з них з явищами гострої респіраторної інфекції – 38;
    - госпіталізовано хворих із явищами гострої респіраторної інфекції у заклади охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу 29;
    - з 29 хворих, що госпіталізовані, у 1 особи діагностовано грипозну пневмонію;
    - за добу, що минула 1 особа транспортована ЕМД у відділення обласної клінічної інфекційної лікарні з явищами  гострої респіраторної інфекції та, як така, що має позитивний результат ПЛР зроблений у Мукачівській районній лікарні та така, яка за епідемічним анамнезом мала контакт з особою, яка повернулась з країн де вже підтверджені випадки  COVID-19. У хворої повторно відібрано біологічний матеріал для повторного вірусологічного дослідження та відправлено у вірусологічну референтну лабораторію м. Київ. Стан хворої  стабільний.
    Загалом, станом на 23 березня 2020 року, всі особи, які були госпіталізовані в обласну клінічну інфекційну лікарню всі 8 мають негативний результат вірусологічного дослідження, за результатами вірусологічної референс лабораторії м. Київ.