• Новини / Суспільство

Інформація щодо коронавірусу департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА станом на 10 годину 25 березня

Станом на 10 годину 25 березня департамент охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації інформує про наступне.

Протягом минулої доби - 24 березня 2020 року у заклади охорони здоров’я області, що перебувають у сфері управління департаменту:
    - звернулись за екстреною медичною допомогою 408 осіб, з них з явищами гострої респіраторної інфекції – 35;
    - госпіталізовано хворих із явищами гострої респіраторної інфекції у заклади охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу 30;
    - з 30 хворих, що госпіталізовані, у 6 осіб діагностовано вірусну пневмонію;
    - за добу, що минула 1 особі проведено швидкий тест на COVID-19, результат негативний. Жодна особа не госпіталізована в комунальне некомерційне підприємство „Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради з підозрою на COVID-19.