• Новини / Заходи

  Відбулася нарада оперативного штабу з керівниками медичних закладів Тячівського району

  Сьогодні 25.03.2020 р в Тячівській районній раді відбулася нарада оперативного штабу із запобігання та протидії  поширенню  коронавірусу COVID-19  з керівниками медичних закладів району.
  Відтак присутні обговорили найбільш важливі проблемні питання, з якими стикається на сьогодні медична галузь через небезпеку поширення коронавірусної інфекції,  і наскільки в районі медики   готові до таких викликів та забезпечені необхідними засобами.
  Під час обговорення було змодельовано ситуацію  у разі  виявлення захворювання, наголосивши при цьому,  що пацієнтів  із симптомами коронавірусу перш за все ізолюватимуть і направлятимуть до обласної інфекційної лікарні. 
  Однак можливі  різні сценарії розповсюдження захворювання, також не виключений варіант епідемії, що, власне, спостерігається у світі, тож потрібно бути готовим і до цього. 
  Присутніми на зібрані  попередно подано кількість ліжкомісць в районній і дільничних лікарнях для можливого перепрофілювання, де зможуть лікуватися  хворі середньої важкості. А також визначено алгоритм  дій для швидкого реагування під час такої можливої ситуації. 
  Щоб не допустити спалаху захворювання важливим є дотримання карантинну  і самоізоляція осіб, які повернулися з країн, де зафіксовано корановірус. Відтак надано пропозиції для вжиття  заходів та координації дій відповідних служб  у цьому напрямку роботи. 
  Пресслужба Тячівської райдержадміністрації