• Новини / Актуальне / Суспільство

Увага! Інформація департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА щодо коронавірусу станом на 09:30 год. 26 березня

Станом на 09:30 год. 26 березня департамент охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації інформує про наступне.

Протягом минулої доби - 25 березня 2020 року у заклади охорони здоров’я області, що перебувають у сфері управління департаменту:
    - звернулись за екстреною медичною допомогою 380 осіб, з них з явищами гострої респіраторної інфекції – 32;
    - госпіталізовано хворих із явищами гострої респіраторної інфекції у заклади охорони здоров’я, що надають спеціалізовану медичну допомогу 38;
    - з 38 хворих, що госпіталізовані, у 4 осіб діагностовано вірусну пневмонію, 2 з яких - грипозні;
    - Жодна особа не госпіталізована в комунальне некомерційне підприємство „Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради гострою респіраторною інфекцією спричиненою коронавірусом 2019-nCoV з підозрою на COVID-19.