• Новини / Актуальне

  Звернення до духовенства Тячівського району, у зв'язку з небезпекою поширення COVID-19

     Шановне духовенство! 

  У зв’язку із запровадженням карантину на території України, з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції в Тячівському районі просимо виконувати розпорядження державних органів влади щодо санітарних норм та поведінки під час епідемії, які спрямовані на збереження здоров’я наших громадян.
  Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 17 березня 2020 р., введено заборону проведення всіх масових, в тому числі й релігійних заходів на території України.
  Рекомендуємо на час карантину проводити богослужіння за допомогою  медійних засобів (онлайн трансляція) та відмовитись від практики будьяких фізичних контактів вшанування святих речей та звершення інших таїнств тощо, здійснювати заходи дезінфекції та дотримуватись санітарно-протиепідеміологічного режиму в храмах. 
  Наголошуємо, що відповідно до Закону України № 3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусноїхвороби (COVID-19)» (закон № 530-ІХ від 17.03.2020 опубліковано в Урядовому кур’єрі від 19.03.2020 № 52) за порушення карантинних заходів передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність (штраф від 17 000 до 51 000 гривень або арешт до 6 місяців, обмеження чи позбавленням волі до 3 років). 
  Просимо довести до вірників інформацію щодо неухильного дотримання карантинних заходів та з порозумінням і відповідальністю поставитись до їх виконання.