• Новини / Суспільство

В області тривають перевірки дотримання самоізоляції людьми, які повернулися додому з-за кордону

Олексій Гетманенко, в.о. голови Закарпатської ОДА: «В області тривають масові перевірки дотримання самоізоляції людьми, які повернулися додому з-за кордону.

Мета: не допустити потенційно інфікованих до місць скупчення людей під час заходів на вихідних (продовольчі ринки, храми, тощо).
    У неділю, о 8.30 ранку, біля будівель кожної РДА, відбувся збір сил та засобів: до 4 єкіпажів ГУ НП, голова РДА та керівник штабу боротьби із поширенням COVID 19.
    - Керівниками штабів визначено до 4 населених пунктів, в яких проведено раптову перевірку;
    - Підготовлені списки осіб з адресами проживання ;
    - Забезпечено по одному медичному працівнику в кожну групу з метою проведення контролю стану ізольованих.
    Тільки разом, дотримуючись умов карантину, ми зможемо стримати масове поширення COVID-19.
    Залишайтеся удома! Будьте здоровими!»
    Відеосюжет UA:Суспільне