«Мій досвід — моя перевага»: в Україні стартувала інфокампанія про ветеранів війни на Донбасі

2020-03-30 10:43:09
Побувати на війні — важкий та часто травматичний досвід. Але вважати, що людина, яка пройшла поле бою, щось втрачає, – помилково.
Всі ці люди також отримали досвід, який часто допомагає переосмислити своє життя, ставлення до оточуючих, до професійних цілей, дає поштовх до розвитку.
Всі герої ролику — реальні українські ветерани: Андрій Мельник, Віктор Шинкарук, Денис Дьомін, Євген Михайлюк та Майя Москвич. Дивіться відео та читайте їхні історії в спецпроекті УП. Життя, аби дізнатись про кожного з них ще більше.
Кампанія «Мій досвід — моя перевага» розроблена Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine за підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України у рамках проєкту з реінтеграції ветеранів, що впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансування Європейського Союзу.
Відеоролик за посиланням