• Новини / Охорона здоров'я

Тячівській ЦРЛ в навності 9 апаратів штучної вентиляції легень

Список із 240 лікарень по всій країні оприлюднили в Міністерстві охорони здоров’я у неділю ввечері, 29 березня.
    У цьому списку є 7 закарпатських лікарень. Це зокрема:
    1. Ужгородський міський пологовий будинок, де значиться 11 апаратів штучної вентиляції легень. Ймовірно йдеться про Ужгородську обласну інфекційну лікарню, де наразі госпіталізовано першу інфіковану коронавірусом закарпатка.
    2. Мукачівська ЦРЛ, де значиться 9 апаратів штучної вентиляції легень , і ще 4 надійдуть найближчим часом.
    3. Іршавська районна лікарня, де значиться 6 апаратів штучної вентиляції легень
    4. Виноградівська районна лікарня, де значиться 6 апаратів штучної вентиляції легень
    5. Хустська ЦРЛ, де значиться 4 апарати штучної вентиляції легень
    6. Тячівська ЦРЛ, де значиться 9 апаратів штучної вентиляції легень
    7. Берегівська ЦРЛ, де значиться 3 апаратів штучної вентиляції легень. У офіційному списку МОЗ по Закарпаттю є помилка. Берегівська ЦРЛ позначена як Виноградівська, але якщо звірити коди ЄДРПОУ, то можна розібратися.