Ситуація на кордоні, готовність лікарень та питання коронавірусу: брифінг у Закарпатській ОДА (ВІДЕО)

2020-03-30 15:35:42
За словами начальника штабу ліквідації Covid-19 на Закарпатті Ігоря Шинкарюка, в областіі на самоізоляції перебуває понад 12 тисяч (12329) людей. Правоохоронці під час спеціальних рейдів перевіряють дотримання правил самоізоляції Наразі за порушення правил самоізоляції вже було складено 27 адміністративних актів.
Про актуальні та важливі питання дивіться у наступному відео Закарпатської облдержадміністрації
Також, як поінформували на сторінці ОДА в ФБ, українці, яких було повернено додому з інших держав, не повинні проходити ПЛР-тестування
ПЛР-тестування всім пасажирам не проводиться тому, що в ньому немає сенсу. Є питання інкубаційного періоду, і ПЛР-тестування не буде економічно й епідемічно обґрунтованим. Тому наразі єдине правильне рішення – це зменшення пасажиропотоку й відправка всіх на обсервацію (або самоізоляцію, але з жорстким контролем її дотримання). При наявних респіраторних симптомах зразки хворого забиратимуть на дослідження, і вже після цього приймати клінічні рішення”, – зазначив під час брифінгу заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко.