На Тячівщині тривають перевірки осіб, які повернулися із-за кордону на дотримання самоізоляції

2020-04-02 16:49:37
Дотримання карантинних заходів та самоізоляція осіб, які повернулися з-за кордону,  на сьогодні найбільш дієвий спосіб запобігання поширенню інфекції COVID -19 на території району.

Саме на цьому акцентовано увагу голови оперативного штабу Тячівської РДА Михайла Полажинця сьогодні під час засідання штабу.
Відтак в районі продовжено рейди перевірки осіб, які повернулися з-за кордону, особливо з країн, де зафіксовано спалахи COVID -19.
На даний час зареєстровано 1211 особи, які  повинні знаходитися на самоізоляції.  Відтак 02.04.2020 р їх вибірково перевіряють та нагадують на умови дотримання цього важливого карантинного заходу.
За порушення передбачено  адміністративну та кримінальну відповідальність  - штраф від 17 000 до 51 000 гривень або арешт до 6 місяців, обмеження чи позбавленням волі до 3 років.
Такі перевірки будуть здійснюватися постійно на час карантину та без попередження.
Бережімо себе та будьмо здорові!
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації