• Новини / Заходи / Суспільство

На Тячівщині працівники місцевої пожежної охорони проводять дезінфекцію населених пунктів району (фото)

Працівники МПО продовжують здійснювати ряд заходів з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Щоденно, рятувальники у захисних костюмах проводять дезінфекцію у адміністративних будівлях, соціальних об'єктах та громадських місцях в населених пунктах району.
    Для дезінфекції використовується спеціальний хлорвмісний розчин, який є безпечним для людей і тварин, але вбиває цілу низку вірусних та бактеріальних інфекцій.
    За минулу добу здійснено дезенфікцію в смт. Солотвино, селах - Добрянське , Біловарці , Бедевля , Криве ,Терново , Вільхівчик , Вільхівські Лази , Угля , Колодне , Кричево , Чумалево , Дулово , Теребля , Вонігово.
    Залишайтеся вдома та будьте здорові!
    Преслужба Тячівської райдержадміністрації