У Тячівській РЛ розгорнули намети для обстеження пацієнтів (ФОТО)

2020-04-06 14:49:00
Біля приймального відділення КНП «Тячівська районна лікарня» розгорнули намети для обстеження  пацієнтів.
Медики пояснюють: тут хворі з респіраторними симптомами будуть проходити первинне скринінгове обстеження, в ході якого буде визначено, чи потребують вони госпіталізації до стаціонару. Така схема сприятиме зниженню ризиків інфікування на території лікарні для інших пацієнтів.
Водночас медики наголошують: у разі виявлення симптомів ГРВІ чи простудних захворювань приходити до медичного закладу не варто, щоб не наражати на небезпеку інших людей. Залишайтесь вдома і телефонуйте до свого сімейного лікаря. А при наявності важких симптомів – температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання – дзвонити на 103. Лише неухильне дотримання карантину та самоізоляції – найкраща протидія поширенню коронавірусу.

Tyachiv.com.ua