• Новини / Суспільство / Головне

  Тячівськими полісменами складено два адмінпротоколи про порушення карантинних заходів

  Сьогодні 06.04.2020 р вступила в дію  постанова Кабінету міністрів  №211 про нові норми обмежувальних заходів , з метою недопущення поширенню коронавірусної інфекції COVID-19,  яка передбачає   заборону перебувати у громадському місці без маски чи респіратор. 

  Відтак працівниками Тячівського відділу поліції здійснюється рейди-перевірки населеними пунктами району щодо її виконання.
  За офіційним повідомленням,  сьогодні через відсутність засобів індивідуального захисту на двох осіб у Тячеві та Бедевлі складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст.  44 та скеровано матеріали до суду.
  Нагадаємо, що громадське місце - частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під'їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше). 
  Прохання до мешканців Тячівщини дотримуватись карантинних заходів та засобів індивідуальної гігієни з метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 серед населення в районі.
  Залишайтесь вдома  і будьте здорові! 
  Пресслужба Тячівської райдержадміністрації