• Новини / Охорона здоров'я

УВАГА! Станом на 7 квітня на Закарпатті підтверджено COVID-19 у 38 -ох осіб, 2 хворих померли

- У 38 закарпатців підтверджено COVID-19. В одного лікаря та медичної сестри пульмонологічного відділення Ужгородської міської центральної клінічної лікарні підтверджено коронавірус.
    Про це повідомляє управління охорони здоров'я Ужгородської міської ради. Напередодні взірці біоматеріалів на ПЛР-дослідження взяли у 17 медичних працівників, які контактували із хворими на COVID-19 ужгородцями.
    - 2 особи померли. Один хворий, з підтвердженим діагнозом COVID-19, який перебував на лікуванні в інфекційному відділенні районної лікарні, під час переводу для подальшого лікування в КНП „Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради раптово помер у машині швидкої допомоги. Ймовірніша причина смерті – раптова зупинка серцевої діяльності або тромбоемболія. Точна причина смерті буде відома після проведення патологоанатомічної експертизи.
    - 13673 закарпатців, які повернулися зза кордону, знаходяться на самоізоляції. У 4069 закінчилася 14-ти денна самоізоляція.