Офіційно : COVID-19 лабораторно підтверджено у мешканця Тячева

2020-04-09 10:08:06
Станом на сьогодні 09.04.2020 на 10.00 год. КНП «Тячівська районна лікарня» зроблено 70 швидких тестів на виявлення КОВІД-19, серед яких 5 позитивних.

Вірусологічною лабораторією ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» підтверджено 4 випадки КОВІД-19. Окрім трьох попередніх -   ще один випадок захворювання на коронавірусну інфекцію виявлено в мешканця Тячева, який на даний час перебуває на лікуванні в Тячівській РЛ.
Також  встановлено коло контактних осіб та здійснюються всі необхідні протиепідеміологічні заходи щодо непоширення захворювання.
Таким чином, у Тячівському районі наразі лабораторно підтверджено COVID-19 в 4 осіб: мешканців сіл Нижня Апша, Вільхівці,  Добрянське та м.Тячів. Троє попередньо виявлених хворих знаходяться на лікуванні в обласній інфекційній лікарні.
Закликаємо мешканців Тячівщини дотримуватися карантинних обмежень, стежити за власним здоров’ям, не виходити без нагальної потреби на вулицю та у громадські місця.
Бережіть себе і будьте здорові!
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації