В Україні заборонили роботу магазинів будматеріалів на період карантинних обмежень

2020-04-10 10:03:15

8 квітня Кабінет міністрів дозволив працювати під час карантину будівельним магазинам, а сьогодні знову заборонили працювати в період карантину закладам торгівлі будівельними матеріалами.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

«У процесі доопрацювання ухвалених вчора змін до постанови були внесені правки. Наводимо зміни з їхнім урахуванням», – написав Шмигаль.
Так, згідно з вчорашньою інформацією була дозволена діяльність поштова та кур'єрська, будівельні роботи, збирання та заготівля відходів, а також дозволена робота хімчисток і закладів торгівлі будівельних матеріалів. В оновленій інформації останній пункт зник.