До уваги ! Важлива інформація для отримувачів державних соціальних допомог!

2020-04-10 11:48:59
Тячівське управління соціального захисту населення Тячівської РДА повідомляє про те, що законодавчо врегульовано продовження виплат держаних соціальних допомог  БЕЗ НЕОБХІДНОСТІ ОСОБИСТОГО ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН.

Відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID – 2019)» та відповідно до листа-завдання Міністерства соціальної політики України від 31.03.2020 року №4427/0/2-20 розроблено програмне забезпечення для виконання масового перерахунку по подовженню строку виплати до 01.06.2020 року у раніше призначених розмірах.
       Продовження строку виплати також виконується по таких видах допомог:
 - малозабезпеченим сім’ям;
 - на дітей одиноким матерям;
 - на дітей над, якими встановлено опіку та піклування;
 - особі, яка доглядає за хворою дитиною;
 - особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу;
 - дітям батьки, яких ухиляються від сплати аліментів;
 - внутрішньо переміщеним особам на проживання;
 - особам з інвалідністю з дитинства та дітям інвалідам;
 - особам з інвалідністю, які не мають права на пенсію.
 Звертаємо Вашу увагу на те, що після закінчення терміну дії карантину розмір виплачених допомог буде перераховано на підставі поданих заяв та необхідних для призначення певного виду допомоги, документів.
 Залишайтесь вдома! Бажаємо всім здоров’я!
Відділ прийому громадян та контролю за  призначенням всіх видів ДСД, компенсацій та  житлових субсидій