Ситуація щодо COVID-19 на Тячівщині станом на 10 годину 11 квітня

2020-04-11 12:38:03
За минулу добу в КНП «Тячівська районна лікарня» проведено 7 швидких тестів на COVID-19, позитивних не виявлено.
Відібрано й направлено довірусологічної лабораторії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» 8 біологічних матеріалів для досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію.
Троє раніше виявлених хворих на КОВІД-19 мешканців Тячівщини перебувають на лікуванні в обласній інфекційній лікарні м.Ужгорода, ще один знаходиться на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.
Нових осіб з підозрою на КОВІД-19 не виявлено.
Закликаємо мешканців Тячівщини дотримуватися карантинних обмежень, не виходити без нагальної потреби на вулицю, стежити за власним здоров’ям, у разі виявлення простудних симптомів звертатися до сімейного лікаря.
Бережіть себе і будьте здорові!
 Пресслужба Тячівської райдержадміністрації