Ситуація щодо COVID-19 на Тячівщині станом на 10 годину 12 квітня

2020-04-12 12:29:00
За минулу добу в КНП «Тячівська районна лікарня» проведено 1 швидкий тест на COVID-19,який поазав негативний результат.

До лікарні госпіталізовано чоловіка  з Нижньої Апші з пневмонією, якому надається необхідне лікування в терапевтичному відділенні.
Результатів з попередньо направлених до довірусологічної лабораторії ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України» 8 біологічних матеріалів для досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію,  ще не надійшло. Троє раніше виявлених хворих на КОВІД-19 мешканців Тячівщини перебувають на лікуванні в обласній інфекційній лікарні м.Ужгорода, ще один знаходиться на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.
Нових осіб з підозрою на КОВІД-19 не виявлено.
На самоізоляції під наглядом сімейних лікарів знаходяться 1313 мешканців Тячівського району, які повернулися з-за кордону.
З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції рішенням позапланового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, від 10.04.2020 р на території району вирішено ввести додаткові обмежувальні протиепідеміологічні заходи .
 А саме:
 - обмежити пересування та перебування громадян в громадських місцях;
 - без особливої потреби, утриматися від перебування у громадських місцях;
 - не виходити на вулиці населених пунктів;
 - утриматися від використання власних транспортних засобів;
 - утриматися від переміщення між населеними пунктами;
 - без особливої потреби, утриматися від відвідування аптек, продовольчих магазинів, автомобільних заправних станцій, тощо.
 Дане обмеження  діє від суботи, 11 квітня. з 13:00 години до 6:00 ранку понеділка, 13 квітня.
 Звертаємось до мешканців Тячівщини дотримуватись вищенаведених рекомендаційних профілактичних заходів в умовах карантину.
 Залишайтесь вдома! Будьте здорові!
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації